Współpracuj z Medliner

Jeśli jesteś linergistką poszukującą najlepszych urządzeń na rynku, interesuje Cie nawiązanie długiej współpracy oraz pozyskanie dodatkowych klientów to nasza propozycja współpracy jest skierowana właśnie do Ciebie. Zapoznaj się z propozycją współpracy i poznaj nowe możliwości dotarcia do klientów.

Wśród najlepszych linergistek poszukujemy instruktorek makijażu permanentnego. Oferujemy możliwość nawiązania współpracy w zakres której będzie wchodziła prezentacja naszych urządzeń, demonstrowanie ich na szkoleniach kursantkom wraz z możliwością zakupu. Mamy dla Ciebie profesjonalne urządzenie do makijażu permanentnego Medliner gdzie od sprzedaży każdego egzemplarza otrzymasz prowizję. Zapewnimy Tobie również nowe klientki, które będą bezpośrednio z naszego polecenia przekierowywane na Twoje kursy makijażu permanentnego. Dzięki temu możesz tylko zyskać. 

Nawiąż współpracę z nami a zyskasz:

nowe klientki
nowy wysokiej klasy aparat do makijażu permanentnego
dodatkowe doświadczenie
poszerzenie swoich możliwości
możliwość dodatkowego zarobku
bezpłatną reklamę na naszych stronach internetowych oraz naszym fanpage'u.

Posiadamy polskiej produkcji aparat do makijażu permanentnego MedLiner oraz MedLiner Duo(makijaż permanentny w połączeniu z mezoterapią mikroigłową). Innowacyjne urządzenie, najnowszej technologii, stworzone do zróżnicowanej struktury skóry poprzez regulacje częstotliwości igieł. Zapewnia najlepszej jakości wykonanie makijażu permanentnego bez szarpania skóry oraz nierównomiernego rozłożenia pigmentu. Precyzyjność, stabilność i szybkość w połączeniu o higienę i bezpieczeństwo podczas mocnego wejścia igły w głąb skóry. Zminimalizowana możliwość urazów skóry i krwawienia oraz spływania pigmentu na powierzchnię naskórka.

Praktyczne i proste w obsłudze menu, sterowane na ekranie dotykowym. Posiada zaprogramowane cztery prędkości pracy rączki w zakresie od 80 do 200 nakłuć/s. Możliwość pracy ciągłej lub za pomocą pedału nożnego. Automatyczne programy o określonych stopniach prędkości uderzeń na sekundę dostosowane odpowiednio do poszczególnych obszarów. Unikatowe urządzenie, jako jedyne działa na systemie operacyjnym android z wbudowanym głośnikiem. Posiada możliwość podłączenia się do wi-fi, ma pełny dostęp do przeglądarek internetowych oraz aplikacji typu facebook, poczta firmowa oraz inny. Ewentualność włączenia muzyki relaksującej podczas zabiegu.

Szczegółowe informacje o współpracy oraz cenach naszych urządzeń można uzyskać pod numerem telefonu 603 300 500 lub pisząc na naszą skrzynkę mailową sklep@beauty-planet.pl

Zobacz również

Kubeczki na palec

Małe kubeczki na barwnik do makijażu permanentnego z uchwytem do zamocowania na palca

Metoda piórkowa

Piórko do makijażu permanentnego to podstawowe wyposażenie każdego salonu.

Kartridże

Kartridż do makijażu permanentnego to zintegrowany system igły z nasadką (moduł).