Regulamin

Zamówienia na produkty MedLiner można składać telefonicznie pod nr tel. 782 800 600

(od poniedziałku do piątku, od godz. 10.00 do 15.00)
Wszystkie produkty oferowane przez firmę MedLiner zostały legalnie wprowadzone na rynek polski oraz posiadają certyfikaty bezpieczeństwa CE.
Ceny podane w naszym sklepie internetowym są cenami brutto (zawierające podatek VAT) oraz netto. Wiążąca dla stron transakcji jest cena brutto widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez klienta.
Zamówienia przekazane do realizacji nie mogą być anulowane.
Złożenie zamówienia w sklepie internetowym www.beauty-planet.pl jest prawnie wiążącą umową kupna- sprzedaży.
W naszym sklepie możliwe są następujące formy płatności:

Przedpłata na konto - zapłaty dokonujesz przed rozpoczęciem realizacji zamówienia, na nasze konto bankowe. Towar zostanie wysłany do Ciebie dopiero po wpłacie i wpływie całej kwoty za towar na konto.
Gotówką przy odbiorze (pobranie)- zapłaty dokonujesz gotówką u kuriera lub listonosza, który dostarczy Ci przesyłkę pod wskazany przez Ciebie adres. Koszt przesyłki ustalany jest indywidualnie w zależności od wagi towaru podczas składania zamówienia przez internet bądź telefonicznie.
Raty - zapłata jest realizowana w internetowym systemie ratalnym ŻAGIEL (dostępny na naszej stronie).
Zamówiony towar dostarczamy za pomocą firmy kurierskiej UPS (1-2 dni robocze) lub za pośrednictwem Poczty polskiej (2-5 dni roboczych). Nie odpowiadamy za opóźnienia w dostawie przesyłek przez firmę kurierską i Pocztę Polską.
Realizacja zamówień następuje w ciągu 24 godzin.
W przypadku braku towaru w magazynie Zamawiający jest informowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia. Jeżeli Zamawiający nie wyrazi zgody na wydłużenie czasu realizacji zamówienia może całkowicie zrezygnować z zamówienia bądź też zrezygnować tylko z pozycji, która wydłuża czas realizacji zamówienia.
Sklep zastrzega sobie możliwość braku dostępności określonego towaru, o czym klient zostanie poinformowany.
Zamówienia realizowane są zarówno na terytorium Polski jak i za granicę.
W przypadku zamówień za granicę Polski koszt wysyłki ustalany jest indywidualnie w zależności od wagi oraz kraju, do którego towar jest wysyłany.
Klienci z Unii Europejskiej mają możliwość zakupu u nas sprzętu z 0% vat-em, na zasadzie wewnątrzwspólnotowej dostawy towarów (WDT).
Jedyną formą płatności w przypadku wysyłki za granicę jest przedpłata na konto.
Na sprzęt oferowany przez firmę BEAUTY PLANET przysługuje 24 miesięczna gwarancja (towar wysyłany jest do nas na koszt reklamującego, nie przyjmujemy przesyłek wysłanych na nasz koszt).
Regulamin określa zasady zakupów w sklepie. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.

Oferta oraz podane ceny na stronie internetowej mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.
MedLiner zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz opisywanych na niniejszej stronie usług.

Dane firmy:
  • Beauty Planet
  • UL. POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH 5/12
  • 70-100 SZCZECIN
  • NIP: 672-193-60-54
Dane do wpłat
  • Nr konta (mBank)
  • PL 80 1140 2004 0000 3602 7653 7675
  • Kod swift : BREXPLPWMBK