Metoda piórkowa

Piórko do makijażu permanentnego to podstawowe wyposażenie każdego salonu. To właśnie ona pozwoli uzyskać Tobie perfekcyjne i naturalne kształty dzięki którym Twoje klientki będą zawsze zadowolone.

Piórka przeznaczone są do makijażu permanentnego wykonane są z wysokiej, jakości tworzywa sztucznego oraz metalu, dzięki czemu zachowują niewielką wagę oraz dużą wytrzymałość elementów ruchomych takich jak głowica, w której osadzane są specjalne igły.  W naszej ofercie posiadamy rączki (piórka) z jedną oraz dwoma głowicami. Miejsca, w których trzyma się rączki wykonane są z metalu o specjalnych nacięciach zwiększających pewność uchwytu, przez co praca z nimi staje się wygodniejsza. Mechanizm osadzania igieł został skonstruowany tak by sama czynność była jak najbardziej sterylna i zapewniała najwyższe bezpieczeństwo w czasie pracy. Po osadzeniu igieł w głowicy zostają one dociśnięte z obu stron przez obracanie uchwytu rączki, gwarantuje to unieruchomienie igieł podczas pracy.

Wykorzystanie piórka w sposób delikatny oraz bezinwazyjny wprowadzają pod skórę. Wykonywanie makijażu metodą piórkową maksymalnie obniż odczucie bólu podczas zabiegu. Stosowany zabieg trwa również krócej niż podobny przy użyciu urządzeń elektrycznych, a gojenie miejsc poddanych zabiegowi przebiega łagodniej i szybciej. Dodatkową zaletą tej metody jest szybsze znikanie obrzęków gdyż pigment umieszczany jest płyciej niż przy stosowaniu urządzania elektrycznego.

Zobacz również

Kartridże

Kartridż do makijażu permanentnego to zintegrowany system igły z nasadką (moduł).

Krem znieczulający

Swiss Medical to wyjątkowy krem o bardzo wysokim stężeniu stosowany do znieczulenia m

MedLiner

MedLiner to nowość na rynku kosmetycznym.