Metoda piórkowa

Piórko do makijażu permanentnego to podstawowe wyposażenie każdego salonu. To właśnie ona pozwoli uzyskać Tobie perfekcyjne i naturalne kształty dzięki którym Twoje klientki będą zawsze zadowolone.

Piórka przeznaczone są do makijażu permanentnego wykonane są z wysokiej, jakości tworzywa sztucznego oraz metalu, dzięki czemu zachowują niewielką wagę oraz dużą wytrzymałość elementów ruchomych takich jak głowica, w której osadzane są specjalne igły.  W naszej ofercie posiadamy rączki (piórka) z jedną oraz dwoma głowicami. Miejsca, w których trzyma się rączki wykonane są z metalu o specjalnych nacięciach zwiększających pewność uchwytu, przez co praca z nimi staje się wygodniejsza. Mechanizm osadzania igieł został skonstruowany tak by sama czynność była jak najbardziej sterylna i zapewniała najwyższe bezpieczeństwo w czasie pracy. Po osadzeniu igieł w głowicy zostają one dociśnięte z obu stron przez obracanie uchwytu rączki, gwarantuje to unieruchomienie igieł podczas pracy.

Wykorzystanie piórka w sposób delikatny oraz bezinwazyjny wprowadzają pod skórę. Wykonywanie makijażu metodą piórkową maksymalnie obniż odczucie bólu podczas zabiegu. Stosowany zabieg trwa również krócej niż podobny przy użyciu urządzeń elektrycznych, a gojenie miejsc poddanych zabiegowi przebiega łagodniej i szybciej. Dodatkową zaletą tej metody jest szybsze znikanie obrzęków gdyż pigment umieszczany jest płyciej niż przy stosowaniu urządzania elektrycznego.

Zobacz również

Skórki

Szablony idealne do nauki makijażu permanentnego konturu brwi, które możesz zamocować

Piórka

Igły (piórka) pozwalają uzyskać Tobie naturalny oraz piękny zarys brwi.

Rączki

Rączka do makijażu permanentnego zainspirowana wysoką jakością to obowiązkowe wyposaż