MedLiner

MedLiner to nowość na rynku kosmetycznym. Jest wyjątkowym urządzeniem polskiej produkcji łączącym makijaż permanentny i mezoterapię mikroigłową.

Urządzenie to innowacyjne połączenie najnowszych technologii z prostotą użytkowania tak by Twoja praca była jeszcze lepsza. MedLiner jest wyposażony w duży i czytelny 7 calowy ekran dotykowy który ułatwi Tobie wybór i konfigurację odpowiednich programów. Medliner działa na systemie ANDROID dzięki czemu posiada wszystkie funkcje jakie mają tablety, dodatkowo jest wyposażony w zewnętrzny głośnik. Wszędzie tam gdzie będziesz miała ze sobą nasze urządzenie będziesz mogła przedstawić swoją ofertę klientowi.

Urządzenie jest wyposażone w rączkę która doskonale nadaje się do podkreślenia brwi, oczu oraz warg. do rączki urządzenia mocuje się specjalne kartridże które zaprojektowano tak by tworzyć precyzyjne i cienkie linie.

Najnowszej technologii urządzenie do makijażu permanentnego, stworzone do zróżnicowanej struktury skóry poprzez regulacje częstotliwości igieł. Zapewnia najlepszej jakości wykonanie makijażu permanentnego bez szarpania skóry oraz nierównomiernego rozłożenia pigmentu. Precyzyjność, stabilność i szybkość w połączeniu z higieną i bezpieczeństwem podczas pracy igły. Zminimalizowana możliwość urazów skóry i krwawienia oraz spływania pigmentu na powierzchnię naskórka.
Praktyczne i proste w obsłudze menu, sterowane na ekranie dotykowym. Posiada zaprogramowane cztery prędkości pracy rączki w zakresie od 80 do 200 nakłuć/s. Możliwość pracy ciągłej lub za pomocą pedału nożnego. Automatyczne programy o określonych stopniach prędkości uderzeń na sekundę dostosowane odpowiednio do poszczególnych obszarów. Unikatowe urządzenie, jako jedyne działa na systemie operacyjnym android z wbudowanym głośnikiem. Posiada możliwość podłączenia się do wi-fi, ma pełny dostęp do przeglądarek internetowych typu facebook, poczty firmowej i wielu innych. Ewentualność włączenia muzyki relaksującej podczas zabiegu.
Rączka do makijażu permanentnego zainspirowana wysoką jakością, o ergonomicznym kształcie. Precyzyjna, lekka i wygodna w trakcie pracy. Łatwa w czyszczeniu, bezawaryjna. Posiada regulację wysunięcia igły oraz wyjątkowo stałą i precyzyjną pracę zapewniającą idealną dokładność podczas zabiegu mikropigmentacji, bez wahań i niespokojnego ruchu. Kompatybilna z kartridżami, zapewnia cichą i płynną pracę. W Ogólnopolskich Mistrzostwach Makijażu Permanentnego, które odbyły się na 17 Targach Kosmetycznych i Fryzjerskich URODA w Gdańsku, mieliśmy zaszczyt zostać głównym fundatorem. Nagrodą główną był sprzęt do makijażu permanentnego MedLiner. Poszukujemy utalentowanych trenerek linergistek z całej Polski do współpracy w zakresie prezentowania naszego urządzenia. Oferujemy atrakcyjne warunki adekwatne do wysokich umiejętności profesjonalistek. Zapewniamy wsparcie marketingowe oraz możliwość rozwoju.

Skład zestawu Medliner
  • Baza
  • Pedał nożny
  • Zasilacz
  • Stojak
  • Rączka do makijażu permanentnego
  • Karta gwarancyjna
  • Pięć kartridży do makijażu permanentnego
  • 50 kubeczków na barwniki
  • piórko do metody włoskowej/piórkowej

 

Zobacz również

Kubeczki na palec

Małe kubeczki na barwnik do makijażu permanentnego z uchwytem do zamocowania na palca

Stojak na barwniki

Podstawki pod kubeczki na barwniki do makijażu permanentnego wykonane z wysokiej jako

Szablony

Zestaw szablonów do brwi o wielu kształtach.